פרקט למינציה מחיר

שתף במייל
הדפס

הגיע הזמן לחידוש הרצפה של המשרד, אבל לא יודעים איך לעשות זאת תחת תקציב מצומצם? פרקט למינציה מחיר מציע לכם אפשרות מעולה לחיפוי הרצפה, ומקביל גם לעמוד בתקציב. נקודה חשובה נוספת לזכותו של פרקט שעשוי למינציה, היא העובדה שהוא ידידותי לסביבה משום שהוא איננו עשוי מעץ. אז למה אתם מחכים? תתחילו בתהליך העיצוב כבר עכשיו!

פרקט למינציה: מחיר ודגשים נוספים

בבואכם להתקין חיפוי לרצפה, אין ספק שאתם ניצבים בפני התלבטות לא פשוטה: האם לשדרג את הרצפה עם כיסוי עץ? או שמא להשתמש בפרקט עשוי למינציה? תנו לנו לסייע לכם להכריע בשאלה זו: פרקט למינציה הוא הבחירה הנכונה. בין אם מדובר בעמידות הארוכה של החומר, המחיר הנוח שלו או תהליך ההתקנה עצמו – תהליך קליל ונוח: הדרך לחידוש הרצפה נראית ברורה מאליה. לפני תחילת תהליך עיצובי זה, ישנם מספר היבטים חשובים הנוגעים לפרקט מלמינציה.

  • מהו פרקט למינציה?

פרקט עשוי למינציה הוא ריצוף המדמה פרקט. במילים אחרות, זהו פרקט סינטטי שנראה כמו עץ אך בפועל עשוי חומר HDF – חומר מלאכותי המורכב מנסורת עץ לצד סיבי תאית, כלומר השאריות שנוצרות בתעשיות העץ השונות. טכניקת ההכנה של פרקט למינציה כולל את הרכבתו של הפרקט בצורה של לוח, ועליו מודבק ציפוי למינציה המעניק מראה של עץ. בשל חומר והטקסטורה של פרקט זה, ניתן לנקות אותו בקלות ואיננו דורש תחזוקה מעייפת הדורשת מאמץ.

פרקט למינציה מחיר מבצע 36 ₪ למ"ר + מע"מ

  • התמחור של חיפוי למינציה

חושבים על לחסוך את כסף ההתקנה ולבצע זאת בעצמכם? תעצרו. נקודה משמעותית העומדת לזכותו של פרקט הלמינציה, במיוחד בהשוואה לפרקט העשוי עץ אמתי, היא המחיר. בנוסף, אמנם איש מקצוע מיומן יצטרך לרכוש פאנלים וספוג בידוד לצורך ההתקנה, אל תשכחו שהידיים שלו מנוסות במוטוריקה גסה ועדינה במקביל. כתוצאה מכך, התמחור בהחלט יתבצע בהתאם לנקודות אלו כמו גם בהתאם לזמן ההתקנה וביצועה, אך המחיר איננו נחשב לגבוה – במיוחד בהשוואה לעבודות פרקט אחרות.

המחיר והאיכות: כל הסיבות להשתמש בלמינציה בפרקט

התפתחות הטכנולוגיה בשנים האחרונות מאפשר התקנת פרקט איכותי, עמיד, אנטי סטטי ואנטי בקטריאלי. פרקט למינציה בהחלט עונה על כל הדרישות האלו. רוצים להתקין פרקט מסוג זה? צרו קשר עם שטיחי ש.ט.ר.

קידום אתרים ממומן קידום אתרים ממומן

צור קשר

צור קשר

054-5690662