פרקטים במבצע כולל התקנה

שתף במייל
הדפס

בשנים האחרונות, תהליך עיצוב הבית כולל הרבה מעבר לשינוי הריהוט ומטבח חדש. פרקטים במבצע, בהתאם, הם כלי ייחודי המאפשר שדרוג של היבט נוסף של חלל הדירה או של המשרד: הרצפה. וכל זאת, בטווח מחירים המתאים לכל כיס. כמובן שסוגי הפרקטים השונים מותאמים לאווירה ולמסר שברצונכם להעביר. במקביל, התמחור שלהם ילכו יד ביד עם המ"ר של הפרקט ובהתקנה שלו.

סוגי פרקטים שניתן לקבל במבצע

פרקטים ,כאמור, משדרגים כל רצפה, ובהתאם, כל חלל בו הם מותקנים. בבואכם לבחור את הפרקט בנכון עבורכם, רצוי שתדעו אלו סוגים קיימים, ומהו טווח המחירים שלהם.

פרקט עץ –

פרקט עץ מלא, הידוע גם כפרקט גושני, מורכב מקורות עץ, כאשר בפרופיל של פרקט זה לא קיימת חלוקה לשכבות מודבקות. סוגי העץ איתם לרוב ישתמשו בהכנת פרקט זה, הם אורן, אלון ואף מהגוני. בניגוד לפרקט העץ הגושני, פרקט עץ שכבתי מורכב מחיבור בין שכבות עצים משתנים. בעוד שהשכבה העליונה מורכבת מעץ מלא, כדוגמת עץ הדובדבן, השכבה התחתונה תהיה מורכבת, במרבית המקרים, מעץ אורן או סוגי עצים בהירים אחרים המעורבבים עם דבק ונסורת.

פרקט למינציה –

מעוניינים לחדש את הרצפה כך שתדמה מראה של עץ מבלי, למעשה, לכרות את העצים ולהרוס את הסביבה? פרקט למינציה הוא עבורכם! מדובר בפרקט סינטטי בעל מראה של עץ, המאפשר בחירה במגוון צבעים וטקסטורות. לצד העובדה שפרקט זה הוא ידידותי לסביבה, משום שאיננו מעודד כריתת עצים, מדובר בפרקט עמיד לטווח ארוך, שאיננו נשרט בקלות או מאבד את הניצוץ שלו.

מחירי פרקטים –

ראשית, בהתאם לתכנון התקציב שלכם, ניתן לבחור את סוג הפרקט הרצוי עבורכם ועבור שטח הרצפה הרלוונטי. רוצים להשקיע בחדר השינה שלכם ולרצף אותו בעץ? תתכוננו להוציא סכום כסף מכובד. המחירים משתנים, כמובן, בהתאם למ"ר של העץ, אך אין ספק שמדובר בהשקעה – ובשביל סגנון יוקרתי ואיכותי שווה להשקיע.

הגעתם למסקנה שהתקציב שלכם איננו גבוה? פרקט עשוי למינציה הוא האופציה הרלוונטית עבורכם! בהתאם לחומר הריצוף, ציפוי הריצוף, כמו גם עלות ההתקנה והחומרים שלה – כך הפרמטרים של התמחור יקבעו, ויהיו נמוכים באופן משמעותי יחסית לסוגי פרקט אחרים כדוגמת אלו העשויים עץ.

שדרוג הרצפה עם פרקטים מושלמים

בין החלטתם לעצב את המרפסת שלכם או את חדר הקבלה במשרד, רצפה עם חיפוי קלאסי ישדרג שטחים אלו. אתם מוזמנים לפנות לשטיחי ש.ט.ר לייעוץ ולהתקנת פרקטים.

קידום אתרים ממומן קידום אתרים ממומן

צור קשר

צור קשר

054-5690662